So Like'ta Franchise

So Like tadını ve tarzını her deneyimleyen beğendi, şimdi ise daha geniş kitlelere ulaşma vakti! Biz, iyi kahve yolculuğuna Alaçatı’da başlayan ve İzmir’in farklı noktalarına yayılan So Like’ız. Beğeni garantili lezzetimizi ve konseptimizi ta uzak yerlere kadar taşımak için sabırsızlanıyoruz!

Beğeni Garantili Kahve,
Büyüme Garantili Kahveci.

İyi kahve, enfes lezzetler ve keyifli oturma alanlarıyla İzmir’in kalbini kazandık. Herkesten kocaman bir “like” alarak yolumuza devam ederken beğeni garantili kahveyi daha geniş kitlelere ulaştırmak istedik ve franchise yolculuğumuzu başlattık. Lezzetle ve sevgiyle büyüyen So Like ailesine dahil olmak isteyenlerle buluşma konusunda çok heyecanlıyız.

İyi Kahve

Biz, iyi kahve nedir çok iyi biliyoruz ve bu her yere yayılsın istiyoruz. Bizimle misin?

İyi Lezzetler

Biz, gerçekten iyi tatlar sunmanın bizi taşıdığı yeri çok iyi biliyoruz ve bu her yere yayılsın istiyoruz. Bize ulaş, birlikte büyüyelim.

İyi Konsept

Biz, keyifli atmosferin kazandığı kalpleri çok iyi tanıyoruz ve bu her yere yayılsın istiyoruz. Bize ulaş, birlikte eğlenelim.

Başvuru Formu

İzmir’in beğeni garantili kahvesi So Like, franchise sistemi ile İzmir’in en beğenilen kahvesi olmaya geliyor! Kariyer basamaklarında kazandıran ve beğeniyi artıran iş birliği için başvurunuzu iletebilirsiniz.
Franchise başvuru süreci hakkında daha fazla bilgi almak için .